Afp değeri 17.3 Diğer kan değerşerinde bir sorun olmadığı söylendi ?

Afp değeri 17.3 Diğer kan değerşerinde bir sorun olmadığı söylendi Böbreklerdede bir sorun olmadığı söylendi. Afp nin yüksek olması neyi gösterir?

Tahlil.com Cevabı : AFP de ciddi bir yükseklik yok.Birkaç hafta sonra testi tekrarlatın sonra tekrar bize yazın