40 gün önce kıyafetlerle ile bir ilişkimiz oldu boşalma olmadı ?

 40 gün önce kıyafetlerle ile bir ilişkimiz oldu boşalma olmadı 2. adet döneminin başında kasık ağrısından ultrasona girdi eğer gebe olsa ultrasonda belli olur muydu kan testide yaptırdı doktor kansızsın dedi sadece

Tahlil.com Cevabı : Merak etmeyin bu tür ilişkilerde hamilelik şansı yoktur.Bu konuda detaylı bilgiyi aşağıdaki yazımızda bulabilirsiniz.Elbise ve çamaşır varken hamile kalınır mı?http://tahlil.com/elbise-ve-camasir-varken-iliskide-hamile-kalinir-mi