Hocam gebelikte 10 haftada mide bulantısının kesilmesi normal mi?

Hocam gebelikte 10 haftada mide bulantısının kesilmesi normal mi ?

Tahlil.com Cevabı : Zaten mida bulantısı çoğunlukla gebeliğin ilk döneminde ortaya çıkar ve gebelik ilerledikçe da azalabilir.Olağan dışı bir durum yok, yine de düzenli aralıklarla rutin kontrollerinizi sürdürün.