Erkek arkadaşım 5 saniye kadar pen*siyle bacak arama dokundu ?

Erkek arkadaşım 5 saniye kadar pen*siyle bacak arama dokundu ve çekti ama üzerimde çamaşır çamaşırın içinde ped vardı asla sürtünme olmadı cinsel bölgeme..o bacaklarım kapalıyken bacak arama dokundu çekti ama kasığımın bir karış altına bacağın iç kısmına azcık spermgelmiş gebelik oluşurmu lütfen

Tahlil.com Cevabı : Merak etmeyin bu tür ilişkilerde hamilelik şansı yoktur.Bu konuda detaylı bilgiyi aşağıdaki yazımızda bulabilirsiniz.Elbise ve çamaşır varken hamile kalınır mı?http://tahlil.com/elbise-ve-camasir-varken-iliskide-hamile-kalinir-mi