41 yaşında iki çocuk annesi bir bayanım.yaklaşık iki aydır ferro sannol ilacından içiyorum?

 41 yaşında iki çocuk annesi bir bayanım.yaklaşık iki aydır ferro sannol ilacından içiyorum.kan tahlili sonuçlarım aşağıdaki gibidirsonuçlarımı yorumlayıp neler yapmam gerektiği konusunda yardımcı olursanız sevinirim. demir 40 ugr/dl düşük UİBC 317 ugr/dl Yüksek RDW 16 % Yüksek PDW 61,6 mm küp Yüksek Ferritin 8,2 ng/ ml düşük iyi çalışmalar dilerim..

Tahlil.com Cevabı : Depo demirleriniz hala düşük, ilaca devam edin, düzelmezse hematolojiye başvurun