47 günlük bebegim 2 gün bronsiolit teşhisi ile 2 gün hastanede yattı?

47 günlük bebegim 2 gün bronsiolit teşhisi ile 2 gün hastanede yattı.kan testleri normal çıkmıştı.kakasının koyu yeşil olduğunu söyledim.Taburcu olurken gaita testi istedi. Gaita Mikroskobisi mukuslu bölgelerde bol lökosit var. Amip antijeni Negatif rotavirüs antijeni negatif yorumlar mısınız?

Tahlil.com Cevabı : Gaitada bol lökosit gürülmesi bakteriyel bir enfeksiyonu akla getirir. Gaita kültürü de yapılması uygun olacaktır çocuğunuza enfeksiyon olup olmadığını araştırmak için.