5 aylık bebeğimin gaita mikroskopisinde 3-4 lökosit ,mukuslu alanlarda bol ve kümeli lökosit görüldü?

  5 aylık bebeğimin gaita mikroskopisinde 3-4 lökosit ,mukuslu alanlarda bol ve kümeli lökosit görüldü. mukuslu sarı-yeşil renk,parazit yok.amip antijeni negatif. doktorumuz ççok önemsemedi bifiform probiyotik damla verdi.sizce sonuç nasıl biraz tedirginim .şimdiden teşekkürler .

Tahlil.com Cevabı : Gaita kültürü yapılsa çok daha net bilgi alınır ancak ne yazık ki yapılmamış anlaşılan