47 yaşında bayanım.Tahlil sonuçlarım:kollesterol 216,üre-44,sedim 1saat-25.İnatçı kol ve eklenen dirsek ağrısı şikayetleriyle doktora gittim.Sonuçlarımla ilgili yorumunuzu bekliyorum.

Soru:47 yaşında bayanım.Tahlil sonuçlarım:kollesterol 216,üre-44,sedim 1saat-25.İnatçı kol ve eklenen dirsek ağrısı şikayetleriyle doktora gittim.Sonuçlarımla ilgili yorumunuzu bekliyorum.

Tahlil.com Cevabı : Tahlil.com:Kolesterol ve üre testleriniz hafif yüksek çıkmış.Ama bunlar ağrılarınızla ilgili bulgular değildir.Kolesterol için diyet ve düzenli egzersiz düşürmede yardımcı olacaktır.Üre yüksekliği ise çok belirgin değil.15 gün sonra her 2 testi de tekrarlatabilirsiniz.