49 günlük bebeğimin gaz problemi var bunun için idrar tahlili usg ve kaka tahlili yaptırdık

 49 günlük bebeğimin gaz problemi var bunun için idrar tahlili usg ve kaka tahlili yaptırdık idrar ve usg temiz çıktı yalnız kaka tahlilinde mikroskopi yeşil yumuşak mikroskopi 1-2 lokosit 2-3 eritrosit görüldü nedemek cvp için teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Belirtiğiniz sonuçlar normal