5 ay önce çatlama iğnesi yaptırdım düzenli adetlerim duzensizlesti CycloProgynova kullandım .Kahverengi akıntım oldu

5 ay önce çatlama iğnesi yaptırdım düzenli adetlerim duzensizlesti CycloProgynova kullandım bittikten sonra adetim 2 gün gecikti ilk gün kahve leke 2.gün normal adet ve 3.ve 4.gün kahve akıntı.adetim yine 3gün geçti bugün kahve leke geldi ne yapmalym

Tahlil.com Cevabı : Kahverengi akıntı kadınlarda sıklıkla merak edilen bir konudur.Kahverengi akıntının ne anlama geldiği, bir gebelik belirtisi olup olmadı gibi sorular da sıklıkla Tahlil.com'a geliyor.Vajinal akıntılardan biri olan kahverengi akıntı bir çok nedene bağlı olabilir.Aşağıdaki bağlantıda kahverengi akıntının nedenlerine dair yazımızda konuya dair detaylı bilgi bulabilirsiniz.Kahverengi akıntı nedir, gebelikle bir ilgisi var mıdır?İlk fırsatta kadın doğum doktoruna da muayene için başvurabilirsiniz.