5 Aylık bir oğlum var göğsündeki hırıltıdan dolayı tahlil yaptırdık

5 Aylık bir oğlum var göğsündeki hırıltıdan dolayı tahlil yaptırdık bazı değerler düşük ve yüksek çıktı yardımcı olursanız sevinirim. NEU% L 42,1 Normal değer 50-70 / EOS% L 0,3 Normal değer 0,9-4,0 / LYM% H 46,6 Normal değer 20,0-44,0 / Mono% H 10,6 Normal değer 5,1-9,0 / Mono H 1,3 Normal değer <1

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınızda bir anormallik yok. Doktorunuzun tavsiyelerine göre hareket edin.