Bu sonuçlar nonreactive dendiğine göre hepsi negatif oluyor değil mi?

merhabalar benim HBs AG 0.17 Nonreactive Anti HBS 2.94 Nonreactive Anti HCV 0.08 Nonreactive HIV Ag 0.26 NONREACTİVE Bu sonuçlar nonreactive dendiğine göre hepsi negatif oluyor değil mi? yani bunlardan hiçbirine yakalanmamışım rica etsem yorumlarmısınız çok kafam takıldı

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınız negatif. Herhangi bir problem yok.