5 aylık hamileyim mide bulantılarım 1 aydan itibaren çok rahatsız edici derecede devam ediyor?

 5 aylık hamileyim mide bulantılarım 1 aydan itibaren çok rahatsız edici derecede devam ediyor. doktorum bir kaç tahlilden sonra herşeyin normal olduğunu 3. aydan itibaren bitmesi gerektiğini mide buantısı yapacak bir problemin olmadığını psikolojik olduğunu söyledi sizce başka bir doktora gitmelimiyim mide bulantısından kan ilaçlarımı içemiyorum ve çok fazla kansızlık var ilaç içtiğimde yarım saat direnebiliyorum sonra kusuyorum bebeğim için endişeleniyorum sonuçta demir ihtiyacını benden karşılıyor çaresizim lütfen

Tahlil.com Cevabı : Tahlil.com: Herhangi bir tahlil sonucu sormamışsınız.Sizi takip eden doktorun önerilerine uymalısınız