5 gün önce idrar testi yaptım pozitif çıkmıştı emin olmak için dün kan verdim

merhabalar 5 gün önce idrar testi yaptım pozitif çıkmıştı emin olmak için dün kan verdim bugün ise tahlilleri aldım B HCG değerim 4776,5 çıktı . referans aralıklarına baktım ama bir türlü çözemedim :D kendi hesaplamam göre 5 haftalık hamileyim

Tahlil.com Cevabı : Sitemizdeki Gebematik'i kullanabilirsiniz..