Kız arkadaşımla korunmalı ilişkiye girdik.1 saat sonra kız arkadaşımdan kahverengi sümüksü sıvı geldi. Bu sıvı nedir?

 Merhaba kız arkadaşımla korunmalı ilişkiye girdik.1 saat sonra kız arkadaşımdan kahverengi sümüksü sıvı geldi.önceki adetlerinde üşüttüğü zaman aynı sıvıdan geldiğini söyledi fakat daha adet olmasına 10 gün var gebelik testi denedik 2 adet sonuçlar negatif çıktı sizce bu gelen sıvının nedir ?

Tahlil.com Cevabı : Kadınlarda kahverengi akıntının bir çok nedeni olabilir. Nedenleri öğrenmek için tıklayın.