5 gün önce travestiyle korunmalı arkadan ilişki yaşadım ve korunmasız olarakta ağızdan ilişki yaşadım hastalık riski nedir?

Merhabalar , 5 gün önce travestiyle korunmalı an*l ilişki yaşadım , ve korunmasız olarakta ağızdan ilişki yaşadım verici bendim. bir ara prezervatif çıktı gibi bir şey oldu analda, gerçi toplasan en fazla 2dakikalık bir ilişkiydi belki dahada az.kafamda sorular çok yoğun , acaba hepatit ve aids kapma olasılığım var mı ? ve testlerimi ne zaman yaptırmalıyım , şimdiden teşekkürler ..

Tahlil.com Cevabı :

Tabii ki var, hastalık kapma riski, sitemizde hıv ve hepatit testleri ile detaylı bilgi var.Sitemizin arama motorunu kullanarak detaylı bilgi alabilirsin