Hocam yine ben benim beta hcg 1290 çıkmıştı.siz hamilesiniz demiştiniz?

merhaba Hocam yine ben benim beta hcg 1290 çıkmıştı.siz hamilesiniz demiştiniz bihafta önce şimdi dr gitsem bebeği görür müyüm.lütfen cvp lütfen

Tahlil.com Cevabı : Bakın şunu belirtmeliyiz kesin gebelik tanısı Ultrason muayenesi ile de doğrulanmasından sonra koyulur Bu da son adetinizden ortalama 5-6 hf sonradır Sadece kanda Beta Hcg yüksekliği kesin hamilelik bulgusu degildir