5 haftalık hamıle ınanın kafam karıstı

gebelik testınde 2746 beta degerlerımde sonuc 05 gosterılıyo gebe olmayan kadın olarak ısaretlı ama sınırdasın dıyo doktor kan testınde ne hamıleyım ne degılım bellı degıl ..gebe matikte 5 haftalık hamıle ınanın kafam karıstı tekrar test yaptırın dıyeceksınıız onuda yaptırıom

Tahlil.com Cevabı : 3-4 gün sonra gebelik testinizi tekrarlayın yükselme oluyorsa ultrasonografik olarak değerlendirilmesi uygundur..