Dış gebe miyim yoksa geç döllenmemi yaşıyorum.

10.12.2013 son adet tarihimin ilk günü.6 haftalık olmam gerekirken 4 haftalık görünüyorum.ilk tahlil (20.01.2014) te beta hcg değerim 746.80 çıktı .daha sonra 4 gün sonra tahlil yaptım bhcg değerim 1004 çıktı.doktor dış gebelikten şüpheleniyor.sizce dış gebe miyim yoksa geç döllenmemi yaşıyorum.

Tahlil.com Cevabı : Bunun cevabı ancak ultrasonografik inceleme ile bulunabilir..