5 haftalık hamileyim kan testlerim yapıldı ama birşey denmedi rub-ıgG değeri recative(139,9) s/co çıktı?

 5 haftalık hamileyim kan testlerim yapıldı ama birşey denmedi rub-ıgGdeğeri recative(139,9) s/co çıktı normal değer ise 0,0-10,0 arasında olması gerek diyor bunu açıklayabilirmisiniz.Ve ultrasonda 5 haftalık gebelik de boyut 16.7mm bu normal mi sizce..şimdiden teşekkür ederim..sorumun cevabını alamadım bir

Tahlil.com Cevabı : Rubella IG G pozitifliği normal bir durum,gebelikte sorun yaratmaz,gebelik takibi için yapılan ultarsonun yorumuna da ultrason tehlilini yapan hekim yorumlamalıdır.