5 haftalık hamileyim tokluk kan şekerim 134 çıktı. acaba şeker hastası mıyım nelere dikkat etmem gerekir?

Tahlil.com Cevabı : Doktorunuza başvurun, şeker yükleme testi yapılabilir..

b********** :

Eşim 26 yaşında doktor adetin 3 . günü hormon testi yaptırmasını istedi. Eşim ilk adetini saat 23:00 gibi oldu sabahta hormon testini yaptırdı. bu şekilde doğru yapılmış olur mu.Doktor FSH değeri biraz yüksek demiş. Merak ettiğim bu şekidle test erken yapılmış olur mu? Değerler farklı çıkar mı ?

Cevap:

Saat farkları testte çok önemli değildir..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.