5 haftalıken kalp atışı duyulur mu?

5 haftalık hamileyim bebek keseye girmiş kese normal değil ve kalp atışını alamıyoruz ex olmuş dediler tekrardan kan tahlili yaptılar progesteron değeri 20 çıktı sağlıklı bi gebelik değil dediler baska bi doktora gittim herşey normal dediler sizce 5 haftalıken kalp atışı duyulur mu?

Tahlil.com Cevabı : 5-6 haftalıkta kalp atışı duyulur..

n******* :

benim bebeğimde 6 haftalık ve kalp atışı henüz yok sağlıklı bir gebelik değil diyor doktorum ama ben biraz daha beklemek istedim kese iyi büyümesi normal ama kalp atışı yok işte bebeği bulamıyor

Cevap:

ޞu aşamada hemen panik olmayın, bir sonraki ultrason muayenesini ve muayenezinizi bekleyiniz.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.