Yeniden düşük olur diye çok korkuyorum. İlacı iğnesi varmı düşük olmaması için?

Merhabalar; Doktara ilk gittiğimde beta hcg değerim 73.82 progesteron değerim 20.36 çıktı. 6 gün sonra ise beta hcg değerim:456.08 progesteron değerim 12.87 çıktı. Değerler normalmidir? Ayrıca 4 ay önce düşük yapmıştım. Yeniden düşük olur diye çok korkuyorum. İlacı iğnesi varmı düşük olmaması için?

Tahlil.com Cevabı : Daha önceki düşük nedeninizi bilmediğimiz için bu konuda yorum yapamayız, progesteron seviyenz için tedavi gerekip gerekmediğine doktorunuz karar vermelidir..