5 mm capinda bir nodul var ..

Merhaba 1 aydir bronsitim ses kisikligi bide rontgen cektirdim ve 5mm capinda bir nodul var ama tumor yada bir kitle yok dendi ancak bronsitten yada enfeksiyondan dolayi olabilir dendi antibiotikler ise yaramadi kan degerlerm ve sedimantasyon testi normal ama bronsit gecmiyor bir turlu napmaliyim

Tahlil.com Cevabı : Göğüs hastalıkları uzmanına başvurmanızı öneririz..