Ağrılarım nedeniyle tahlil yaptırdım

SEDİM 60 DK merhabalar.ağrılarım nedeniyle tahlil yaptırdım.31 yaşındayım sedim 60 dk olan sonucun 29 çıktı.semin sebeplerini kendimce araştırdım.hemen bir uzman dr'ye gideceğim.fakat tam olarak hangi birim bakıyor bilmiyorum.yönlendirirseniz sevinirim.tşkler.

Tahlil.com Cevabı : Sedim 29 çok yüksek bir değer değildir. Herhangi bir enfeksiyonda, kansızlıkta, vb. artar.Vücut ağrılarınız eklemler civarında fazla ise Romatoloji, vücutta yagın ise dahiliye uzmanına gitmenizi öneririz..