Bu kadar hizli yükselmesi sizce ne anlama geliyor?

annemin sedimantasyon 30dk sonucu 27 60 dk sonucu 94 çikmiş 7 ay önceki tahlilde 30 dk 12 60 dk 36 2 ay önceki sonucdada 30 dk 21 60 kd 66 çikmiş sizce bu hizla çikmasi ne anlama geliyor doktor kanser olabilirsiniz demiş bu kadar hizli yükselmesi sizce ne anlama geliyor

Tahlil.com Cevabı : Tek başına sedimentasyon değerine bakılarak herhangi birşey söyleme imkanımız yok.