5 sene önce sevgilimle sürtünerek ilişkiye girdik zevk suyu geldi.Şişkinliğim var dış gebelik olabilir mi?

İyi günler. Ben bakireyim 5 sene önce sevgilimle sürtünerek ilişkiye girdik zevk suyu geldi. Adet görüyorum ağrim sizim yok çok kilolu bir bayanım karnımda göbek deliğimden altta sol alt kısmında sağa göre daha bir şişkinlik var uzun zamandır ama dedigim gibi agri sizi yok ama vurunca oraya ağrıyor. Dış gebelik falan olabilir mi?

Tahlil.com Cevabı :

5 sene öncesinden bahsediyorsunuz .Hamilelikten bahsedemeyiz.Bu konuda detaylı bilgi için doktorunuzla görüşünüz.