İlişki yaşadım boşalma olmadı sadece pen*s vajinaya değdi.Hamilik ihtimali var mı?

Hocam kolay gelsin 8 ağustosta tam olarak ilişki yaşayıp boşalma olmadı sadece pen*s vajinaya değdi 14 ağustosta adet oldu şimdi bugün itibariyle adet olması gerektiğini karnının ve belinin çok ağrıdığını ve sabah çok az bir sıvı geldiğini ve devamının olmadığını söyledi korkuyor hamile miyim diye sizce hamile mi?

Tahlil.com Cevabı : İlişkiden sonra düzenli adet görülmesi gebe olmadığını göstermektedir.Anlattığınız belirtiler adet öncesini işaret etmektedir.Adette 7 günü aşan bir gecikme durumunda gebelik testi ile durumu netleştirebilirsiniz.

l************* :

İyi gunler ben 22 yasindayim nisanlimla dun arkadan iliski yasadik aferdirsiniz ama domalma seklinde degil kendimi siktigimdan olmiyordu ama dun oldu cok zevk alamadi kendimi sikiyordum cikarinca vajina tarafina degdi ama zevk suyum yok diyordu cok kendini ekiyle tatmin ederek disari bosaldi ben oyle degdi diye hemen pecete ile sildim lavaboya gttim adetimi 28 agustos olmustum hamile kalirmiyim adet sonra beta hcg yaptim negatif cikmisti ama dun yasadigim iliaki sonrasi olur mu

Cevap:

Cinsel birlikteliğin  ardından  adet görülmüş olması  hamilelik mümkün olmadığını gösteren bir bulgudur.
Gebelik ihtimali yoktur bu durumda.
Zaten gebelik testi sonucunuz da negatif çıkmış.

Adet gören birinin neden hamile olamayacağı hakkında daha ayrıntılı  bilgi almak ister ve bu konuda yazılarımız ile verdiğimiz cevapları okumak isterseniz tıklayınız....

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.