5 senedir adet düzensizliğim var

5 senedir adet düzensizliğim var ve hangi doktora gittiysem bana yumurtalıklarımda çok fazla kist old. söylediler en son gittiğim doktorun test sonuçları gibi bu sonuçlar normal mi ve (çok fazla kullanmak istemesem de)doğum kontrol ilacı kullanmak zorundamıyımSerbest Testosteron 1,20 DHEA-SO4 114,00

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınızda problem görünmüyor, doktorunuzun önerilerine uymanızı tavsiye ederiz..