6 ay önce hepatit b konuldu. bugün yaptırdığım hepatit b test sonuçları aşağıdaki gibidir.

6 ay önce hepatit b konuldu. bugün yaptırdığım hepatit b test sonuçları aşağıdaki gibidir. Ayrıca eosinofil ve hbs ab yüksek çıkmasının nedeni nedir? Hbs Ag: Negatif; Hbc Igm: negatif; hbc ab total: pozitif; hbe ag: negatif; hbe ab: pozitif; Hbs ab: 633IU refreans 0-10; eosinofil: 5,5% ref:,0,9-2,9

Tahlil.com Cevabı : Hepatite karşı vücudunuz bağışıklık kazanıyor olabilir, allerjik olaylarda eozinofil yükselebilir..