6 ay önce sürtünmeli ilişki yaşadım. Beta HCG değerim 1,43 çıktı. Yorumlar mısınız?

 Merhaba yaklaşık 6 ay önce sürtünme yoluyla ilişkiye girdik sadece zevk suyu degdi vajinaya o günden sonra düzensiz adet olunmaya başlandı. şimdi bir kan testi yaptırdık. Beta HCG sonucu 1,43 yazıyor. ERKEK < 2,67 KADIN < 5 yazıyor. Acaba sonuç nedir? İlginiz için teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : 6 ay çok uzun bir süre ve düzensiz de olsa adet kanamaları görmüşsünüz. Test sonucunuz da hamile olmadığınızı söylüyor.