6 ayık evliyiz çocuk istiyoruz, kadın doğuma gittik tahlil yapıldı sizde değerlendirir misiniz?

Merhaba 27 yaşındayım 6 aylık evliyim adetim düzensiz ve bu yüzden kadın doğuma gittim çocuk istiyorum. troidlerim çalışmadığı şikayetiyle araştırma hastanesine sevk edildim... tsh: 1.98 mIU/mL 0,4 - 4 serbest t3: 3,27 pg/mL 1,57 - 5,3 serbest t4: 1,52 ng/dL 0,8 - 1,9 serbest testesteron 4,38 0,29- 3,18 normalde ( 45 gün önce çıkan sonuç) şeker yüklemesi yapıldı 75 gr ilk değer 113.1 2 saat sonra 150.5 çocuk sahibi olmak istiyoruz. lütfen sonuçları yorumlayabilirmisiniz. teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Serbest testesteron değeriniz hafif yüksek çıkmış ancak tiroid testleriniz normal.Ancak sadece bu testlere bakarak da net bir şey söylenemez.Şeker testlerinin normal değerlerini belirtmemişsiniz.