Merhaba hocam. serbest t3 3,13 pg/ml serbest t4 1,15 ng/dl tsh 2,70 uıu/l serbest testosteron 15 yasındayım ve oldukça kiloluyum.

Merhaba hocam. serbest t3 3,13 pg/ml serbest t4 1,15 ng/dl tsh 2,70 uıu/lserbest testosteron15 yasındayım ve oldukça kiloluyum. muayene olduğum doktorun bu değerlerin yüksek olduğunu söyledi. birde size sormak istedm. eğer yükilişkie açabileceği çok önemli sorunlar olurmu?teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Özellikle tiroid tahlillerinin normal değerleri yapıldığı laboratuvar,kullanılan kit ve cihaza göre farklılık gösterebilir.Sonuç raporunuzdaki referans değerleri de gönderirseniz ayrıntılı bilgi verebiliriz.