6 aylik evliyim ve daha once hic gecikmem olmadi

Merhaba, 6 aylik evliyim ve daha once hic gecikmem olmadi Adetim gectiginde 1. Gun kan ve idrar tahlili yaptirdim negatif cikti. 6. Gun oldu ve hala hastalanmadin hamile olma ihtimalim var mi testleri erken yaptirmis olabilir miyim?

Tahlil.com Cevabı : Adet olmaz iseniz 4-5 gün sonra testi tekrarlamanızı öneririz..