Yaklaşık 2 aydır idrarımda kötükoku var.

yaklaşık 2 aydır idrarımda kötü var. tekrarlayan enfeksiyon nedeniyle kadın doğum uzmanına muayene oldum ve fitil ve antibiyotik kullandım. fakat idrardaki kötü koku geçmedi. dün yaptırdığım idrar tahlili sonucum DANSİTE <=1.005 1005-1030, PH 6.5, LÖKOSİT15-20 , ERİTROSİT 3-4, EPİTEL5-6

Tahlil.com Cevabı : İdrar yolu enfeksiyonu görülüyor, idrar kültürü yapılıp sonucuna göre tedavi verilmelidir..