6 gün geçti hala adet olmadım ve bir kez bulantı oldu hamile miyim acaba?

mrb.ben erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdim vajinayı ilişkiden sonra sildim ama korkuyorm ynede ayrıca bakireyim.ilişkiden beş gün snra normal adet günümde adette oldum.yalnız bi sonraki adet günüm geldi ve 6 gün geçti hala adet olmadım ve bikez bulantı oldu hamilemiyim acaba?

Tahlil.com Cevabı : Bir kez bulantı olması hamilelik belirtisi değildir.