6 gün önce kızlığım bozuldu içime boşalmadı ve ilk ilişkimden bir gün sonra adet gördüm

6 gün önce kızlığım bozuldu içime boşalmadı ve ilk ilişkimden bir gün sonra adet gördüm ve 3.gün adetim az gelmeye başladı arada bir ve baş dönmem ve oluyor hamile olma ihtimalim var mı

Tahlil.com Cevabı : Adet gördüyseniz hamilelikten söz edemeyiz.