Erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla bir ilişki yaşadık.İçime girmedi fakat vajinamın 1-2 cm içine girdi.

23 Şubatta erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla bir ilişki yaşadık.İçime girmedi fakat vajinamın 1-2 cm içine girdi.Vajinamın içine boşalmadı fakat yakın bölgelere boşaldı Fakat bu ilişkiden 2 gün sonra normal adet kanamamı oldum.Şuanda adet olmalıyım ama olamıyorum geciktim.Hamile olabilir miyim ?

Tahlil.com Cevabı : Hamilleik şansı yok anlattıklarınıza göre