6 haftalık gebeyim sonuçlarım bebeğim açısından bir sorun doğurur mu?

Rubella IgG Avidite 0.64 Aİ 0-0 (Yüksek avidite) Anti CMV IgG 3.68 IU/ml Negatif < 0.5 Anti CMV IgM 0.01 S/ CO Negatif < 1 Anti toxoplazma IgG 0.01 IU/ml Negatif (<60) Anti toxoplazma IgM 0.24 S/CO Negatif (<1) 6 haftalık gebeyim sonuçlarım bebeğim açısından bir sorun doğurur mu

Tahlil.com Cevabı : Rubella avidite değerinizin yüksek çıkması olağan değil.Doktorunuz bu yönde takiplerini sürdürecektir.