6 haftalik hamileliğim kendinden son buldu. Kürtaj olmadım metiler kulandm

Merabalar hocam 6 haftalik hamileligim kendinden son buldu. Kürtaj olmadım metiler kulandm. 3gun sonrasında 15 günde bir adet olmaya başladım bugün 54 gün oldu düşük yapalı 4 gündür regl halindeyim ama normalden biraz daha kanamam daha fazla. Ağrısız geciyo doktora gittim herhangi bi sorun olmadığını söyledi. Sizce normal mi adet duzensizligi ve ne zamana kadar böyle düzensiz devam eder

Tahlil.com Cevabı : Doktorunuz gereken bilgiyi vermiş.Bu tür durumlarda bir süre adet düzensizliği devam edebilir.
Şikayetleriniz önümüzdeki dönemde de devam ederse kadın doğum doktoruna tekrar başvurmanızda yarar olacaktır.