Lavaboya girdim benden önce de erkek bir çocuk girdi lavaboda klozetti ve cok pisdi ben isimi hallederken ordaki pis şeyler sıçradı hamile kalma riski varmıdır

Ben lavaboya girdim benden oncede erkek bir çocuk girdi lavaboda klozetti ve cok pisdi ben isimi hallederken ordaki pis şeyler sıçradı hamile kalma riski varmıdır bide erkekler ne zaman sperm üretir giren çocuk da en fazla 7-8 yasindaydi

Tahlil.com Cevabı : Bu konuda psikiyatrik yönden tedaviyi gerektiren bir takıntınız olmuş.
En kısa sürede bir psikiyatri doktoruna başvurup tedavi olmanızı öneriyoruz.