6 Haftalık hamileyim 4. haftada kızamıkçık testi yaptırdım. IgG 99,3 pozitif ( <10.0 Negatif- >10.0 Pozitif) IgM 1.91 pozitif çıktı

Merhaba 6 Haftalık hamileyim 4. haftada kızamıkçık testi yaptırdım. IgG 99,3 pozitif ( <10.0 Negatif- >10.0 Pozitif) IgM 1.91 pozitif çıktı <0.80 Negatif, 0.80-1.20 sınırda, >1.20 Pozitif) bu sonuçlara göre bebeğime bulaşmış olabilir mi?

Tahlil.com Cevabı : Doktorunuz muhtemelen avidite test, ile sonuçları tekrar ettirecektir.Sitemizin arama motorunu kullanarak konuya dair detaylı bilgi alabilirsiniz.