6 Nisan tarihinde erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik.Altımda ince bir tayt ve iç çamaşırı vardı?

6 Nisan tarihinde erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik.Altımda ince bir tayt ve iç çamaşırı vardı.Erkek arkadaşımda ise pantolon ve baksır. tayt ve iç çamaşırıma baya bir ıslaklığı geçti. fakat vajina girişine değil,üst bölgeye. meni ulaşmış mıdır içeri? hamile miyim? :(

Tahlil.com Cevabı : Meninin bulaşıp bulaşmadığı konusunda bir şey söyleyemeyiz. Islaklığın vajina bölgesinden uzak olduğunu söylediğiniz için spermlerin vajinaya ulaşmadığını düşünebiliriz. Anlattığınız şekilde hamileliğin oluşması çok düşük bir ihtimaldir. Ancak gene de adet gecikmesi yaşarsanız gebelik testine başvurabilirsiniz.