6 sene önce adet oldum. Uzun süredir kahverengi akıntım var kokulu ve yanma yapıyor.

merhabalar ben 20 yaşındayım evli değilim bir ilişkim söz konusu değil. Ve 6 sene önce adet oldum. Uzun süredir kahverengi akıntım var kokulu ve yanma yapıyor. Bu bir hastalığın habercisimi yardımcı olurmusunuz ? teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Hemem doktora başvurmanız, araştırılması ve tedavi verilmesi gereklidir..