Bakteri kültürü Kültür Normal Vagen Florası Üredi NADİR EPİTEL VE GRAM (+) POZİTİF ÇOMAKLAR

Merhabalar daha önce de aşağıda bulunan tahlil sonucumu yazmıştım ama cevap alamadım...bir sorun mu var??? yorumunuzu alabilir miyim....Teşekkür ederim. Bakteri kültürü Kültür Normal Vagen Florası Üredi NADİR EPİTEL VE GRAM (+) POZİTİF ÇOMAKLAR

Tahlil.com Cevabı :  Sonuçlarınızda kayda değer bir problem görülmüyor, normal olarak değerlendirebiliriz.