6 Senedir yumurtalıklarımda çok sayıda kistler var

6 Senedir yumurtalıklarımda çok sayıda kistler var aşağıdaki tahlil sonuıçlarına göre doğum kontrol hapı kullanmalımıyım? yardımcı olurmusnz? TSH    1.26 LH    14.24 FSH 10.84 Prolaktin    16.65 E2 (Estradiol)    85.85 BETA-HCG < 2.00 HORMON SNUÇLARI; Serbest Testosteron 1,20 DHEA-SO4 114,0

Tahlil.com Cevabı : sadece hormon değerleriyle karar verilemez, doktorunuz önerdi ise kullanmanızı öneririz..