İlk kez bu ay adetim 16 gün gecikti

merhaba, 19 aylık oğlum var doğum sonrası ilk kez bu ay adetim 16 gün gecikti. Adetimin 2. günü TSH , PRL , E, FSH ve LH tahlili yaptırdım sonuçlar aşağıdaki gibidir. değerlendirmenizi rica ederim. TSH : 1,43 PRL : 13.5 E2: 24.44 FSH: 4.90 LH: 6.61 Tşk.

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınızda ciddi bir problem görünmüyor..