7 aylık bir kız bebeğim var kan ve idrar kültürü yapıldı Ne anlama gelmektedir

Merhaba, 7 aylık bir kız bebeğim var kan ve idrar kültürü yapıldı.Aşağıdaki bilgi yazıyor.Ne anlama gelmektedir. KÜLTÜR 28.04.2014 16:12:00 Mikroorganizma Gr(+) koklar görüldü.

Tahlil.com Cevabı : akteri üremesi olmuş ancak sayısı yazılmamış, doktorunuzla görüşmeniz ve klinik bulgulara göre değerlendirilmesi gereklidir..