6+3 günlük hamileyim doktorumun istedigi tahlil sonuçlarımı yorumlar mısınız ?

merhaba 6+3 günlük hamileyim doktorumun istedigi tahlil sonuçlarımı yorumlar mısınız ? Hbsag 0.23 nonreactif antichu 0.06 negatif toxoigg 29.6 pozitif toxoıgm 0.1 negatif rubigg >500.0 pozitif rubigm 0.14 negatif cmuigg 0.5 normal cmuigm 0.17 negatif sonuclarin bebegime bi zararı olur mu ?

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınızda herhangi bir anormallik yok.