Hayat kadınıyla korunmasız ilişkiye girdim yol kenarlarında bulunanlardan dilimde aft çıkması üzerine test yaptırdım

 Hayat kadınıyla korunmasız ilişkiye girdim yol kenarlarında bulunanlardan dilimde aft çıkması üzerine test yaptırdım ekim ayının 11 inde sonuç şöyle :hbsag 0.23 negatif anti hıv 1-2 0.18 negatif anti hcv 0.11 negatif vdrl rpr negatif

Tahlil.com Cevabı :  Tahlillerinizi inceledik, sonuçlarınız normal.Bir sorun görülmüyor.